سایت سرطان و کودکی راه اندازی شد

ما کیستیم:
سایت سرطان و کودکی نام یک پروژه‌ی مستقل ، خودجوش و غیردولتی است که به نیت دخترمان دریا که در حال حاضر مبتلابه سرطان خون بزرگسال می‌باشد راه‌اندازی شده است. این سایت قصد دارد در سه زمینه سرطان کودکان، پیشگیری از سرطان و افزایش امید به زندگی در مبتلایان به سرطان از طریق اطلاع‌رسانی و آموزش برای عموم جامعه به‌خصوص افراد مبتلابه سرطان شامل کودکان ، نوجوانان و بزرگ‌سالان و همراهانشان با توجه به‌حق آموزش و حق سلامتی برای همه، فعالیت نماید.

ما کجاییم:
ما در حال حاضر در حال تکمیل مطالب و تکمیل امکانات قالب سایت هستیم برای معرفی و ارتباط بیشتر با والدین ، علاقه‌مندان و سازمان‌های دولتی و غیردولتی هستیم.
چشم‌انداز ما، “سایتی معتبر و مسئولیت‌پذیر برای همدلی و همراهی پزشکان، پرستاران، روانشناسان ، بیماران مبتلابه سرطان، همراهان بیمار و همه افراد علاقه‌مند در زمینه سرطان شامل دولتی و غیردولتی در مسیر افزایش آگاهی و دانش جامعه در زمینه‌های سرطان کودکان ، پیشگیری از سرطان و افزایش امید به زندگی دربیماران مبتلابه سرطان” است.

 

سایت سرطان و کودکی

childcancerinfo.com

سایت سرطان و کودکی را حمایت کنید 

172 نظر در “سایت سرطان و کودکی راه اندازی شد”

  1. از همه دوستان به خاطر ابراز لطفشان سپاسگزارم . منتظر حمایت های شما عزیزان برای به ثمر رساندن این سایت هستیم.

  2. دوستان گرامی با تشکر فراوان از محبت هایتان. این سایت نیاز شدید به حمایت های علمی و مالی دارد . با حمایت هایتان در رشد و پایداری سایت همراهی نمایید.
    همچنین ممنون می شوم سایت سرطان وکودکی را به دوستانتان معرفی نمایید.
    شاد و سلامت باشید .

دیدگاهتان را بنویسید